Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pod sąd za śmierć psa na torach: Zarzuty dla 22-latka

Utworzony przez MIchał, 25 stycznia 2011 r. o 18:28
Hempla- jak tak piszesz to bym Ciebie bez żadnych skrupułów zostawił na torach, bo jesli ies, który żył jest rzeczą to i Ty śmieciu jesteś rzeczą,a raczej niczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klempa napisał:
Chłopaka ukarać za zatrzymanie pociągu i poniesione straty. Za psa to tylko obciążyć kosztami utylizacji, zwierze to rzecz, to była jego rzecz i zrobił z nią co chciał, szkoda tylko, że naraził ludzi i PKP na straty i za to powinna go spotkać kara. Polska to dziki kraj bo z swoją własnością nie mogę zrobić tego co chce tylko mi się państwo wpieprza.
"Wielkość narodu i jego rozwój moralny może być mierzony na podstawie tego w jaki sposob traktowane sa zwierzęta"- Mahatma Gandhi Twoją własnością może być samochód lub krzesło kuchenne. Pies jako istota żywa, czująca i posiadająca umiejętnosc rozumowania (dorosły pies pod względem rozwoju umysłowego dorównuje dwuletniemu dziecku ludzkiemu) NIE MOŻE BYĆ niczyją własnością, tak samo jak własnością nie może być syn lub córka. Możesz być opiekunem psa, ale nie jest właścicielem. A tak swoją drogą, to jest udokumentowane (min. przez FBI), że większość seryjnych morderów i gwałcicieli zaczynała od znęcania sie nad zwierzętami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zbrodnie jaruzela na ludziach do tej pory uchodzom na such , polskie prawo dla mordercuw i zbiruw , jest za lagodne ,ten hlopak ,ma i tak popaprane,zlamana reka, noga popil wczesniej bo go laska kopnela, kazdemu sie przytrafi , szczegulnie ze to student filozofi mniemanej,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bania napisał:
Hempla- jak tak piszesz to bym Ciebie bez żadnych skrupułów zostawił na torach, bo jesli ies, który żył jest rzeczą to i Ty śmieciu jesteś rzeczą,a raczej niczym.
ssij mi pałe morderco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaja napisał:
"Wielkość narodu i jego rozwój moralny może być mierzony na podstawie tego w jaki sposob traktowane sa zwierzęta"- Mahatma Gandhi to poczytaj sobie jak w Indiach traktowani są niektórzy ludzie, to czubki, gdyby Brytyjczycy nie przynieśli tam odrobiny cywilizacji to byłoby tam dziś straszne szambo. Twoją własnością może być samochód lub krzesło kuchenne. Pies jako istota żywa, czująca i posiadająca umiejętnosc rozumowania (dorosły pies pod względem rozwoju umysłowego dorównuje dwuletniemu dziecku ludzkiemu) NIE MOŻE BYĆ niczyją własnością, tak samo jak własnością nie może być syn lub córka. Możesz być opiekunem psa, ale nie jest właścicielem. jak pies nie może być własnością, może?! mnie tam pseudo eksperymenty psich psychologów nie przekonują, że pies ma inteligencję. mój pies jest moją własnością i mogę sobie zrobić z nim co chce. kupiłem go, karmię, opiekuję się, płacę od niego podatek jest mój i jego los zależy od mojej łaski A tak swoją drogą, to jest udokumentowane (min. przez FBI), że większość seryjnych morderów i gwałcicieli zaczynała od znęcania sie nad zwierzętami. Jest udokumentowane, że większość zbrodniarzy, którzy odpowiadają za śmierć milionów miało ukochane zwierzątka bez których nie wyobrażali sobie życia: Hitler, Bierut, Caucescu, Pol Pot. O czym to może świadczy... hm.., że ci co kochają zwierzęta zdolni są do mordowania ludzi, a wpisy na tym forum tylko to potwierdzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijany? ale doskonale wiedział w którym momencie odskoczyć, tak aby pociąg zabił psa, a nie jego, perfidny kłamca, morderca i oszust!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
Pijany? ale doskonale wiedział w którym momencie odskoczyć, tak aby pociąg zabił psa, a nie jego, perfidny kłamca, morderca i oszust!!!!
ucieczka przed niebezpieczeństwem jest instynktowa, nie musiał wcale być świadomy czynów, aby zrobić coś takiego, każdy anestezjolog to potwierdzi. poczytaj zanim zaczniesz wyzywać od oszustów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to jest 2lata?!!to jakis zart ten deb*** moze jak by dostal z 5lat i 5 odsiedzial to moze ale to moze by to zrozumial co i tak watpie...szkoda tylko psa bo ten pociag mu wlsciciela przejechac by bylo jednego glupka mniej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdury!!! to znaczy, że pies nie posiada instynktu skoro nie uciekł??? a poza tym koro instynkt każe nam uciekać przed niebezpieczeństwem, bez względu na to pod wpływem jakich środków jesteśmy, to skąd samobójstwa, wypadki i takie tam inne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma zbrodni bez kary...za takie okrucieństwo surowa kara!!!nie litować się nad deb***ami,zaprowadźcie porządek w tym państwie bo ludzie robią to co chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby był pijany przeszedł by przez tory i poszedł dalej,a nie czekał perfidnie na pociąg...!!! Wiedział doskonale co chce zrobić!!!Na początki psiak nie siedział na torach a ten wrrrr morderca specjalnie zrobił parę kroków,aby pies na nie wszedł.....biedny piesek....na temat właściciela no comment!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę nie informujcie mnie że na jakimś fejsbóku ktoś coś powiedział lub podpisał, dla mnie jest to tak samo ważne jak to, co gotowała na obiad moja sąsiadka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia Masia napisał:
bzdury!!! JESTEŚ TEMPA I GŁUPIA to znaczy, że pies nie posiada instynktu skoro nie uciekł??? PIES BYŁ GŁUPIA, TAK SAMO JAK TY, NATURA ELIMINUJE SŁABE GENY. a poza tym koro instynkt każe nam uciekać przed niebezpieczeństwem, bez względu na to pod wpływem jakich środków jesteśmy, to skąd samobójstwa, wypadki i takie tam inne? BO MAMY WOLNĄ WOLĘ, INSTYNKT KAŻE MI KOPULOWAĆ, ALE NIE ROBIĘ TEGO PUBLICZNIE BO PANUJĘ NAD NIM, TAK SAMO SAMOBÓJCA MOŻE ZAPANOWAĆ, ALE NIE ZAWSZE. POCZYTAJ SOBIE ILE SAMOBÓJSTW KOŃCZY SIĘ TYLKO PRÓBĄ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
....biedny piesek....
ZWYKŁY ZAPCHLONY GŁUPI KUNDEL. TYLE HAŁASU O KAWAŁEK MIĘSA. LUDZIE JESTEŚCIE DURNI, PODNOŚNICIE SOBIE MNIEMANIE O SWOIM CZŁOWIECZEŃSTWIE ROZCZULAJĄC SIĘ NAD JAKIMŚ KUNDLEM? LEPIEJ POMÓŻCIE DZIECIOM Z NAJBLIŻSZEGO DOMU DZIECKA MIAST SIĘ ONANIZOWAĆ JAKĄŚ MARTWĄ RZECZĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klempa napisał:
ZWYKŁY ZAPCHLONY GŁUPI KUNDEL. TYLE HAŁASU O KAWAŁEK MIĘSA. LUDZIE JESTEŚCIE DURNI, PODNOŚNICIE SOBIE MNIEMANIE O SWOIM CZŁOWIECZEŃSTWIE ROZCZULAJĄC SIĘ NAD JAKIMŚ KUNDLEM? LEPIEJ POMÓŻCIE DZIECIOM Z NAJBLIŻSZEGO DOMU DZIECKA MIAST SIĘ ONANIZOWAĆ JAKĄŚ MARTWĄ RZECZĄ.
Dzieciom z domu dziecka , oprócz milosci, nie brakuje niczego, uwież że niejedno dziecko chcialo by mieć tyle rzeczy materialnych jak dzieci z dd. Zaadoptuj więc jedno z nich i zbawisz troche świata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można nie lubić zwierząt, ale to nie znaczy, że można je krzywdzić. Uważam ,że ten kto nie ma odrobiny szacunku dla zwierzaka nigdy nie uszanuje człowieka. Kara się należy za takie zachowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmielo to niepoczytalny człowiek. on nawet w robocie e eurologistyce był bardzo dziwny i zachowywał jakby miał ADHD. Takich ludzi to zamukac w zakladzie psychiatrycznym i nie wypuszcac do konca zycia. A za psa to powinien dostac conajmniej 5 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten czyn nie zawiera znamion czynu zabronionego, nie udowodni się dla tego pijaka że chciał uśmiercić psa, neguję to co zrobił, sam kocham zwierzęta,i jeszcze raz twierdzę że nie będzie odpowiadał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolek napisał:
ten czyn nie zawiera znamion czynu zabronionego, nie udowodni się dla tego pijaka że chciał uśmiercić psa, neguję to co zrobił, sam kocham zwierzęta,i jeszcze raz twierdzę że nie będzie odpowiadał
za psa nie, bo bydle było głupie i samo wlazło na tory, ale za stworzenie zagrożenia i zatrzymanie pociągu będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakby czlowieka zabil to tez by nic nie zrobili bo po pijaku byl tak?? idiotyzm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...